A to znacie? – Phillip Millman

Kojarzycie Phillipa Millmana, dwukrotnego mistrza świata w grze planszowej Baseball Highlights 2045? Nie kojarzycie? To może chociaż samą grę…? Też nie…? I nie dziwota – mało kto kojarzy. 

Ale jeśli należycie do największej planszówkowej grupy na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/theboardgamegroup/) być może natknęliście się raz lub dwa (lub kilkadziesiąt) na przesympatycznego Phillipa Millmana, który od blisko roku regularnie wrzuca na grupę zdjęcia ze swoimi znajomymi, rodziną, współpracownikami, albo kimkolwiek, kto zechce poświęcić mu chwilę. Jemu oraz statuetce mistrza Baseball Highlights, którą dumnie dzierży, chętnie pokazuje oraz z entuzjazmem o niej opowiada. Sęk w tym, że emocje na twarzach pozostałych osób nie są już tak łatwe do odczytania. Na szczęście z pomocą przychodzą nam opisy pod zdjęciami, z których dowiadujemy się (od samego Phillipa), że wszyscy, których napotkał, podzielali jego euforię i nie mogli nadziwić się jego osiągnięciom. Warto przytoczyć np. słowa jego ojca: „Nie mogę uwierzyć w to, że mój syn zaangażował się w coś podobnego!”, czy też starszej córki: „Nie do wiary, że jesteśmy spokrewnieni…”.

Phillip i Tom (źródło)

Na zdjęciach nie brakuje również celebrytów: Tom Vasel (od którego zresztą, jeśli się nie mylę, wszystko się zaczęło), Zee Garcia, Rahdo… a nawet ostatnio Królowa Elżbieta ;). Phillip Millman stał się w planszówkowym światku swego rodzaju memem i doczekał wielu fanów.

Zachęcam do pogrzebania w archiwum grupy THE BOARDGAME GROUP (https://m.facebook.com/ExWallStreetGuy?groupid=210675258986501&ref=m_notif) i poszukania (dwukrotnego, przypominam!) championa The Baseball Highlights 2045. Niektóre fotki to prawdziwe złoto.

Phillip i Rahdo z Jen (źródło)
Phillip i Zee (źródło)

Dodaj komentarz