A to znacie? – Boardzilla

Jakiś czas temu na łamach naszego cyklu pisałem o genialnych zdjęciach  Mateusza z BoardgameShot. Obiecywałem wówczas, że w kolejce czeka jeszcze kilku świetnych fotografów. Jeden z nich już dzisiaj – Boardzilla.
Boardzilla to blog tworzony przez Michała (Red) i Krzyśka (Blu), czyli duet o niesłychanej wyobraźni wizualnej. Świadczą o tym nie tylko publikowane zdjęcia (o których więcej za chwilę), ale również cała oprawa graficzna publikowanych przez nich treści, począwszy od awatarów autorów, poprzez przesympatyczną „maskotkę” i leitmotiv strony (dinozaura), a skończywszy na licznych komiksach i memach. Przewijanie ich fanpage’a to wielka frajda. 

Nie stronią od recenzowania gier, jednak według mnie tym, co jest ich znakiem rozpoznawczym, są genialne zdjęcia planszówek, autorstwa Michała – pełne dynamiki, zabawy światłem i cieniem. Ujęcia są niebanalne, a kadry wypełnione świetnymi pomysłami. Warto zajrzeć i pooglądać sobie, jak dobrze mogą wyglądać nasze gry. Boardzillę naprawdę łatwo polubić od pierwszego wejrzenia ;).

Wyświetl ten post na Instagramie.

🎲🎲🎲 Prześliczne wykonanie rodem z "Baśni tysiąca i jednej nocy" 🌄📸dopracowane mechanizmy ⚒⛓ i mnóstwo kombinowania nad każdym następnym ruchem 🤔 Tak w dużym skrócie możemy opisać grę Pięć Klanów od wydawnictwa @rebel_pl 🎲 Na naszym stole ten tytuł pojawia się regularnie i bardzo go sobie cenimy 👍 A jak to jest u Was? Jest grane czy już dawno piaski pustyni przykryły go grubą warstwą na jednym z regałów? 🎲🎲🎲🦖 ******************************************** 🎲🎲🎲This time we've taken a deeper look at a beautiful game with the theme we know from the "One Thousand and One Night" stories 🌄📸 very clever mechanisms ⛓⚒ and lots of tough choices 🤔 Five Tribes by Days of Wonder is being played regularly within our group and we're very fond of it 👍🎲🎲🎲🦖 #boardzilla #pięćklanów #fivetribes #graplanszowa #grybezprądu #granie #gryplanszowe #gry #planszówki #plansze #rebelpl #daysofwondergames #game #gaming #boardgamegeek #boardgaming #boardgamesofinstagram #boardgames #boardgamer #boardgamers #boardgameaddict #play #spiel #brettspiel #jeu #stolnihry #juego

Post udostępniony przez Boardzilla (@boardzilla)

Boardzilla na Facebooku – https://www.facebook.com/boardzilla/
Boardzilla na Instagramie – https://www.instagram.com/boardzilla/

Dodaj komentarz